Miniony weekend to mnóstwo sukcesów Tygrysów z Zaniemyśla. Miniony weekend to mnóstwo sukcesów Tygrysów z Zaniemyśla.

Sukcesy Tygrysów

(3 głosów)

Miniony weekend obfitował w sukcesy zawodników Tiger Zaniemyśl zarówno na polu krajowym jak i międzynarodowym.

W momencie powstawania tego materiału trwały jeszcze zawody XX FSKA World Karate Tournament w Portugalii. Mimo to zawodnicy Tigera zdążyli już odnieść sukcesy. Zdobyli złoto w drużynie w kata drużynowym dziewcząt 11-12 lat. W tej kategorii startowały Weronika Kawicka, Dominika Kawicka i Łucja Gomułkiewicz. Zdobyły także złoto w kata 13-14 lat oraz złoto w kumite 13-14 lat (Wiktoria Lewandowski, Katarzyna Lewandowska i Oliwia Jaworska). W kata drużynowym MIX 13-14 zawodnikom z Zaniemyśla przypadło srebro (Wiktoria Lewandowska, Oliwia Jaworska i Oskar Prusinowski).

Na krajowym podwórku na podium wielokrotnie stawały 3 Tygrysy – Adrianna i Kinga Pyra oraz Ola Świątek. Trójka dziewcząt uczestniczyła w zawodach pod egidą Polskiej Unii Karate w sobotę w Inowrocławiu i w niedzielę w Krotoszynie. W Inowrocławiu drużyna zdobyła złoty medal w kategorii kata. Następnie Ada w kata indywidualnym wywalczyła srebrny krążek. Kinga natomiast brązowy. Ola uplasowała się tuż za podium. Dzień później, w Krotoszynie, to Kinga wywalczyła srebro w konkurencji kata indywidualne, młodziczek 12-13 lat, Adrianna natomiast brąz.