Miniony weekend to mnóstwo sukcesów Tygrysów z Zaniemyśla. Miniony weekend to mnóstwo sukcesów Tygrysów z Zaniemyśla.

Sukcesy Tygrysów

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Miniony weekend obfitował w sukcesy zawodników Tiger Zaniemyśl zarówno na polu krajowym jak i międzynarodowym.

W momencie powstawania tego materiału trwały jeszcze zawody XX FSKA World Karate Tournament w Portugalii. Mimo to zawodnicy Tigera zdążyli już odnieść sukcesy. Zdobyli złoto w drużynie w kata drużynowym dziewcząt 11-12 lat. W tej kategorii startowały Weronika Kawicka, Dominika Kawicka i Łucja Gomułkiewicz. Zdobyły także złoto w kata 13-14 lat oraz złoto w kumite 13-14 lat (Wiktoria Lewandowski, Katarzyna Lewandowska i Oliwia Jaworska). W kata drużynowym MIX 13-14 zawodnikom z Zaniemyśla przypadło srebro (Wiktoria Lewandowska, Oliwia Jaworska i Oskar Prusinowski).

Na krajowym podwórku na podium wielokrotnie stawały 3 Tygrysy – Adrianna i Kinga Pyra oraz Ola Świątek. Trójka dziewcząt uczestniczyła w zawodach pod egidą Polskiej Unii Karate w sobotę w Inowrocławiu i w niedzielę w Krotoszynie. W Inowrocławiu drużyna zdobyła złoty medal w kategorii kata. Następnie Ada w kata indywidualnym wywalczyła srebrny krążek. Kinga natomiast brązowy. Ola uplasowała się tuż za podium. Dzień później, w Krotoszynie, to Kinga wywalczyła srebro w konkurencji kata indywidualne, młodziczek 12-13 lat, Adrianna natomiast brąz.

Patryk

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.