W rajdzie rowerowym udział wzięło blisko 200 osób. W rajdzie rowerowym udział wzięło blisko 200 osób. KTR „Średzianie”

Turystyka rowerami pożegnali lato

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Pomimo niesprzyjającej pogody blisko 200 osób stawiło się na starcie Rajdu na Koniec Lata, który w sobotę zorganizował Klub Turystyki Rowerowej „Średzianie”. 

Początek trasy ulokowano w Centrum Marina, skąd wiodła droga przez ścieżki rowerowe na terenie miasta, a następnie przez Zielniczki. Tam w gospodarstwie łowieckim Janusza Paula uczestnicy rajdu odbyli przerwę regeneracyjną. Ponadto w lesie zobaczyli hodowlę bażantów, po czym, przez Jarosławiec i kolejne ścieżki rowerowe, w deszczowej aurze (lecz widoczni dla innych uczestników ruchu dzięki elementom zwiększającym bezpieczeństwo, w które zostali wyposażeni) dotarli ponownie do Centrum Marina. 

Klub Turystyki Rowerowej „Średzianie” składa podziękowania: Januszowi Paulowi, Justynie Jakubiak – Max Marina, Mleczarni „Jana”, B&W Migalscy, Powiatowi Średzkiemu, Rama Bikes Środa, przedstawicielom firmy Media Markt, Piotrowi Gawronowi – firma transportowa Milika, Gminie Środa, Firmie Hand Mięs, oraz Straży Miejskiej w Środzie.

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.