Od lewej: Jagoda Kaczmarek, Agnieszka Lipiecka. Od lewej: Jagoda Kaczmarek, Agnieszka Lipiecka.

W finałach mistrzostw Polski

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po wygraniu etapu wojewódzkiego, duet Agnieszka Lipiecka – Jagoda Kaczmarek z UKS Środa wzięły udział w Półfinałach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Dzięki dobrej postawie, w tym tygodniu rywalizują podczas krajowych finałów.

Dzięki zajęciu 2. miejsca na 25 par rywalizujących na etapie wojewódzkim, zawodniczki UKS-u w dniach 2-4 lipca w Nowej Soli walczyły w krajowych półfinałach. Od początku turnieju bardzo skoncentrowane, zwyciężały kolejne spotkania, bez problemu awansując do najlepszej czwórki zawodów. Półfinałowe spotkanie przegrały w decydującym secie. Podobnie rzecz się miała w meczu o 3. miejsce. Tym samym Agnieszka Lipiecka i Jagoda Kaczmarek zakończyły zmagania za podium, ale mają powody do radości – 4. pozycja w półfinałach zapewniła im awans do finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

O medale na szczeblu ogólnopolskim powalczą od wtorku do czwartku w Mysłowicach. 

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.