Wojciech Marok ze srebrnym medalem w pchnięciu kulą i Sara Neumann z brązowym krążkiem w sztafecie 4 x 400 metrów podczas Mistrzostw Europy do lat…
W minioną niedzielę w Kołaczkowie odbył się 38. Bieg o Złoty Kłos. Na starcie zjawiło się 202 biegaczy, w tym również spora grupa średzian.
Wielkopolski Związek Piłki Nożnej przedstawił ostateczny kształt trzeciej wielkopolskiej klasy okręgowej. Nastąpiła rezygnacja z części wcześniej planowanych zmian.
Magdalena Leporowska z UKS Taekwondo Środa była jedną z zawodniczek polskiej kadry, która zdobyła brązowy medal podczas trwającej Uniwersjady w Neapolu.
Magdalena Czwojdrak i Roksana Poll z Orkanu Środa w minionym tygodniu zdobyły srebrne medale podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady w sportach letnich.
Wojciech Marok z Orkanu Środa zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Polski w Raciborzu. Swoje występy poparł rekordami na światowym poziomie.
W poniedziałek pierwszy zespół Polonia Środa rozpoczął przygotowania do nowego sezonu III ligi. Zespół, wskutek problemów finansowych przejdzie poważne przeobrażenia.
Młodzicy MKS Środa zostali wicemistrzami Wielkopolski. W ostatnim z turniejów udało im się utrzymać wcześniej zajmowane drugie miejsce.