Złodzieje ukradli dwa rowery z klatki bloku przy os. Wyszyńskiego. Złodzieje ukradli dwa rowery z klatki bloku przy os. Wyszyńskiego. film KPP Środa

Rozpoznajesz złodziei rowerów?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Osiedlowy monitoring zarejestrował kobietę i mężczyznę, którzy około północy z 16 na 17 maja ukradli dwa rowery z bloku na osiedlu Wyszyńskiego. Jeśli rozpoznajesz sprawców zadzwoń do dzielnicowego – mł. asp. Mateusza Perkielewicza. Pomóż policji zatrzymać złodziei.

Kradzieży dokonała para, która po północy weszła do bloku i skradła z dwóch różnych pięter dwa jednoślady, przecinając wcześniej zapięcia, którymi rowery były zabezpieczone.
Jeden ze skradzionych rowerów był to jednoślad typu holenderskiego marki Goetze w kolorze jasnobeżowym, z brązowym siodełkiem i błotnikami w tej samej barwie, kołami o rozmiarze 28 cali, przerzutkami, czarnym bagażnikiem, pełnym oświetleniem i dzwonkiem.
Złodziejski duet zarejestrowały kamery osiedlowego monitoringu. Policjanci prowadzący tę sprawę proszą, by osoby które rozpoznają złodziei widocznych na filmie skontaktowały się z dzielnicowym tego osiedla - mł. asp. Mateuszem Perkielewiczem po nr tel. 61 286 72 41 lub 786 936 513. Można także napisać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Media

Moment kradzieży rowerów. Wideo. KPP w Środzie Wlkp.
Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Ś21 - Koparko-Ładowarka