Kierujący motorowerem trafił do szpitala. Kierujący motorowerem trafił do szpitala. Fot. facebook.com/ospksrgnowemiasto

Poszkodowany motorowerzysta

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

W sobotni poranek doszło do poważnego wypadku na obwodnicy Jarocina. Do kolejnego zdarzenia w gminie Nowe Miasto doszło z samego rana w poniedziałek. Niedaleko mostu w Nowym Mieście motorowerzysta zderzył się ze Skodą.

Służby zostały zaalarmowano przed godziną 6:00. 27-letni mieszkaniec Ostrzeszowa (kierowca Skody) wyjeżdżając z ul. Poznańskiej, nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście i doprowadził do zderzenia. Kierujący jednośladem 30-letni mieszkaniec naszego powiatu z powodu odniesionych obrażeń został przewieziony do średzkiego szpitala.

Na krótki czas ruch na „jedenastce” został wstrzymany, a przez około godzinę kierowcy poruszali się w obydwu kierunkach wahadłowo, przez co utworzył się kilkukilometrowy korek. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej z Nowego Miasta, zespół ratownictwa medycznego z Krzykos oraz średzka policja.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Szkoła Podstawowa Specjalna