Policjanci odnaleźli osobę odpowiedzialną za włamanie i kradzież do stolarni. Policjanci odnaleźli osobę odpowiedzialną za włamanie i kradzież do stolarni. fot. KPP Środa

Sprawca odnaleziony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilka dni temu do policyjnego aresztu trafił 21-latek z powiatu poznańskiego. Policjanci kryminalni ze Środy zatrzymali mężczyznę za narkotyki i włamanie.

Pod koniec minionego roku w małej wiosce pod Środą doszło do włamania. Złodziej dostał się do wnętrza stolarni i skradł stamtąd wartościowe przedmioty. Wśród nich znalazł się szeroki wachlarz profesjonalnych elektronarzędzi, m.in. szlifierek, frezarek, wkrętarek. Wartość strat sięgnęła blisko 10 tys. zł.
Śledczy ze Środy pracujący nad wykryciem sprawy skupili się na śladach zabezpieczonych na miejscu zdarzenia. Dokładnie sprawdzali też wszelkie transakcje związane ze sprzedażą narzędzi. W rozwiązaniu sprawy pomagali im również funkcjonariusze operacyjni i dzielnicowi.
Praca policyjnego zespołu dała efekty 23 stycznia. To właśnie wtedy detektywi przeszukali mieszkanie podejrzanego o przestępstwo mężczyzny. Znaleźli tam dowody potwierdzające, że to właśnie 21-latek dokonał włamania. Ponadto, podczas sprawdzania lokum sprawcy, znaleziono narkotyki.
Mieszkaniec powiatu poznańskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty za wszystkie przestępstwa jakich się dopuścił. O wysokości kary zadecyduje sąd.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy