W wypadku brały udział cztery osoby. W wypadku brały udział cztery osoby.

Wypadek w Kruczynie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 25 stycznia średzkie służby mundurowe otrzymały zgłoszenie z informacją o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kruczyn w gminnie Nowe Miasto. W wypadku brały udział cztery osoby.

Po przybyciu straży pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały łącznie cztery osoby.
Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz wykonała dostępu do osób poszkodowanych znajdujących się w pojazdach. Na miejsce zdarzenia przybyły także zespoły ratownictwa medycznego, które przetransportowały poszkodowanych do szpitala.
Policja prowadziła na miejscu zdarzenia czynności w kierunku wyjaśnienia przyczyny wypadku. Z racji usytuowania miejsca zdarzenia w pobliżu granic trzech powiatów na miejscu pracowały też zastępy straży pożarnej z powiatu: średzkiego, jarocińskiego i śremskiego.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.