W wypadku na K11 brały udział trzy auta. W wypadku na K11 brały udział trzy auta.

Pechowy poniedziałek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek 15 stycznia policja i straż pożarna miały pełne ręce pracy. Doszło wtedy do trzech zdarzeń drogowych i jednego pożaru samochodu.

Pierwsze zgłoszenie do średzkich służb wpłynęło o godzinie 14:34. Dotyczyło kolizji dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu drogi powiatowej nr 3720 oraz drogi krajowej nr 11. W jej wyniku doszło do wycieku substancji ropopochodnych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz, przy pomocy sorbentu, usunięto plamę z jezdni.
O godzinie 14:40 dyżurny strażaków odebrał kolejne zgłoszenie, które również dotyczyło 400-metrowej plamy substancji ropopochodnej na moście nad rzeką Wartą (DK 11) w miejscowości Nowe Miasto.
Najpoważniejsze zgłoszenie miało miejsce o godz. 14:44. Na wysokości miejscowości Włostowo na DK11 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego. Dwie osoby ranne zostały przewiezione do szpitala. „Jedenastka” była całkowicie nieprzejezdna, a służby kierowały podróżnych na objazdy.
To nie koniec nieszczęśliwych zdarzeń. W nocy z 15/16 stycznia o godz. 01:45 zastępy straży pożarnej zostały wysłane do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Nowe Miasto. Pojazd, wraz z wiatą garażową, objęty był całkowicie ogniem. Mundurowi ugasili płomienie i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.