Miejsce tragedii. Miejsce tragedii. fot. KPP w Środzie Wlkp.

Poniósł śmierć na miejscu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj chwile przed godziną 16:00 na "jedenastce" (obwodnica Jarocina) na wys. miejscowości Wolica Pusta doszło do tragedii.

Kierujący Dacia Dokker, 63-letni średzianin jadący od strony Jarocina w kierunku Środy, jak poinformowała średzka komenda, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym tirem. Kierowca Daci poniósł śmierć na miejscu. Mimo, że droga przez wiele godzin była nieprzejezdna to kierowcy nie odczuli aż tak bardzo utrudnień ponieważ ruch puszczono starą drogą K11. Jak wstępnie ustali policjanci kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy i ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń.

Policjanci na miejscu pracowali pod nadzorem prokuratora rejonowego ze Środy. Na miejscu pracowali również: straż pożarna, lekarz medycyny sadowej i technik kryminalistyczny. Służby zabezpieczały ślady mogące pomoc w ustaleniu przyczyny tej tragedii.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy