×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Murzynowo Leśne: Policjanci ostrzegali - " Narkotyki i dopalacze zabijają" Fot. Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wielkopolskiej

Murzynowo Leśne: Policjanci ostrzegali - " Narkotyki i dopalacze zabijają"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Murzynowie Leśnym by w ramach kampanii "Narkotyki i dopalacze zabijają" uświadomić o konsekwencjach związanych z zażywaniem środków odurzających.

W czwartek w Szkole Podstawowej w Murzynowie Leśnym odbyło się spotkanie profilaktyczne, podczas którego policjantka ostrzegała uczniów z klas 5, 6, 7 i 8 przed zażywaniem dopalaczy i narkotyków oraz zwróciła uwagę młodych ludzi na funkcjonowanie w społeczeństwie osób uzależnionych, nakreślając los człowieka od momentu sięgnięcia po narkotyk, do momentu wykluczenia i uzależnienia się.

Akcja została zorganizowana w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” organizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

– Przedsięwzięcie profilaktyczne miało na celu głównie podnosić świadomość i wiedzę dzieci oraz młodzieży na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą środki odurzające ale również umacniać asertywne zachowania oraz wdrążyć profilaktykę międzyrówieśniczą – informuje asp. Edyta Kwietniewska ze średzkiej policji.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.