Pojazdem, który uderzył w drzewo podróżowały dwie osoby. Pojazdem, który uderzył w drzewo podróżowały dwie osoby.

Śmiertelny wypadek w Jeziorach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 7 grudnia w miejscowości Jeziory Małe miał miejsce tragiczny wypadek. Niestety, w jego skutek jedna osoba poniosła śmierć.

O godzinie 16:26 służby mundurowe i ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w gminie Zaniemyśl. Kierujący pojazdem marki Mercedes Benz, jadąc z Kórnika w kierunku Zaniemyśla, na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał z jezdni na lewe pobocze, a następnie uderzył przodem pojazdu w drzewo. W wyniku zderzenia, pomimo podjętych czynności ratowniczych, śmierć na miejscu poniosła 52-letnia pasażerka pojazdu, żona kierowcy. On sam, także 52-latek, doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Środzie.
Na miejscu przez ponad cztery godziny pracowały służby ratunkowe, policjanci ruchu drogowego, prewencji i kryminalni, a także technik kryminalistyczny oraz lekarz medycyny sądowej. Działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i utworzeniu dostępu do osób poszkodowanych prowadziły też trzy zastępy z JRG w Środzie i dwa z OSP Zaniemyśl. Czynności wyjaśniające okoliczności tragedii prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Środzie. Przez kilka godzin służby pracowały, by zebrać materiał dowodowy, który zostanie wykorzystany w celu ustalenia przyczyny tej drogowej tragedii. Biegły zabezpieczył także pojazd biorący udział w wypadku. W tym czasie droga była całkowicie nieprzejezdna, kierowano na objazdy.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.