Policjanci chętnie brali udział w "Szpikowej Paczce". Policjanci chętnie brali udział w "Szpikowej Paczce".

Policja dla potrzebujących

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Stróże prawa i pracownicy cywilni średzkiej komendy po raz kolejny aktywnie włączyli się w zbiórkę funduszy na zakup środków chemicznych, które posłużą do przygotowania Szpikowych Paczek.

Drużyna Szpiku znów zaprosiła wielkopolskich policjantów i pracowników policji do wsparcia gwiazdkowej akcji „Zrób z nami Szpikową Paczkę”.
– Nie było się nad czym zastanawiać – mówi asp. sztab. Arkadiusz Kąsowski, szef dzielnicowych w Środzie. – Natychmiast rozpoczęliśmy zbiórkę. Każda zebrana w naszej komendzie złotówka została przeznaczona głównie na zakup środków czystości. To właśnie one są najbardziej potrzebne w życiu codziennym osobom, w tym również dzieciom, zmagającym się z chorobami onkologicznymi.
Policjanci oraz pracownicy cywilni chętnie chwytali za portfele i wrzucali gotówkę do puszki. Zakupione dary zostaną przewiezione do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a tam zostaną z tego przygotowane paczki, które trafią do chorych jeszcze przed świętami.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.