Średzcy policjanci zatrzymali dwie osoby w związku z procederem narkotykowym. Średzcy policjanci zatrzymali dwie osoby w związku z procederem narkotykowym. fot. KPP Środa

Zatrzymani za haszysz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Śledczy Wydziału Kryminalnego średzkiej policji zatrzymali 17 i 21-latka. U obu mieszkańców gminy Zaniemyśl detektywi znaleźli narkotyki.

W weekend 23 marca policjanci operacyjni komendy w Środzie zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z narkotykowym procederem. Jeden ze sprawców okazał się niepełnoletni.
Podjęte przez śledczych czynności i szczegółowe przeszukania pozwoliły na zabezpieczenie środków odurzających, umożliwiających przygotowanie kilkudziesięciu porcji narkotyków. Kryminalni ustalili, że zabronioną substancją jest haszysz i pełnoletniemu mieszkańcowi gminy Zaniemyśl postawili zarzuty wnikające z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 21-latkowi grozi do 3 lat więzienia.
O wysokości kary zadecyduje sąd, podobnie jak w przypadku 17-latka, którego sprawę rozpatrzy Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.