Chcesz pracować na średzkiej komendzie policji? Chcesz pracować na średzkiej komendzie policji?

Średzka komenda policji szuka pracowników

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komendant Powiatowy Policji w Środzie poszukuje pracowników na trzy stanowiska.

Jednym z nich jest stanowisko korpusu służby cywilnej - Specjalista Zespołu do spraw Ochrony Informacji Niejawnych. Jest to oferta pracy na 1 etat. Od kandydata oczekuje się m.in. wykształcenia wyższego, znajomości obsługi programów komputerowych oraz rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków. Gwarantowane wynagrodzenie to 2 454,73 zł brutto + wysługa lat.
Wakat w średzkiej komendzie jest także na stanowisku Specjalisty Zespołu Finansów, Zaopatrzenia, Łączności i Informatyki KPP (pracownika Korpusu Służby Cywilnej - umowa na zastępstwo). Kandydat ubiegający się o zatrudnienie na pełen etat musi m.in. posiadać wykształcenie średnie, cechować się znajomością obsługi programów komputerowych oraz rzetelnością i dokładnością w wykonywaniu obowiązków. Wynagrodzenie na tym stanowisku równe jest 2 250,48 zł brutto + wysługa lat.
Ostatnie ogłoszenie komendy mówi o poszukiwaniu osoby na stanowisko sprzątaczki (umowa na zastępstwo, 0,8 etatu). Tutaj wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 1 800,00 zł brutto.

Osoby zainteresowane ofertami pracy średzkiej komendy mogą składać dokumenty osobiście w KPP w Środzie lub przesłać pocztą na adres: ul. Harcerska 22. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.sroda-wielkopolska.policja.gov.pl.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.