W zdarzeniu brały udział samochód osobowy i walec drogowy. W zdarzeniu brały udział samochód osobowy i walec drogowy. fot. KPP Środa

Zderzenie osobówki z walcem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek 10 grudnia około godziny 16:30 na drodze krajowej nr 11 (pomiędzy Brodowem a Miąskowem) zaczęły tworzyć się spore korki. Wszystko to za sprawą zderzenia samochodu osobowego z walcem drogowym. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Miąskowo na DK11. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło tam do niecodziennego zdarzenia. 86-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego, kierując samochodem osobowym marki Toyota Yaris, w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Jarocina pojazdem wolnobieżnym – walcem drogowym. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby podróżujące Toyotą doznały niewielkich obrażeń ciała i zostały przewiezione do szpitala w Środzie.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący byli trzeźwi, a walec w czasie kolizji nie wykonywał żadnych prac w rejonie, gdzie odbywa się remont trasy katowickiej. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.