Strażacy ze średzkiej PSP odwiedzili rodzinę poszkodowaną w jednym z wypadków. Strażacy ze średzkiej PSP odwiedzili rodzinę poszkodowaną w jednym z wypadków. KP PSP Środa.

Strażacy pomagają

Oceń ten artykuł
(1 głos)

I to nie tylko podczas zdarzeń. Przykład tego, jak ważne jest pomaganie, dali strażacy z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Środzie.

Chociaż ich praca opiera się głównie na niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi podczas akcji ratowniczych, to funkcjonariusze ze Środy postanowili pomóc również „po godzinach”.

6 sierpnia doszło do wypadku na 195 kilometrze autostrady A2. W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy ze średzkiej PSP. W zdarzeniu ucierpiało małżeństwo i dwoje dzieci.

Funkcjonariusze trzeciej zmiany średzkiej JRG nie pozostali obojętni wobec tragicznego incydentu oraz urazów, jakie odnieśli poszkodowani w wypadku. Strażacy zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla rodziny. Całą zebraną kwotę przekazali osobiście 8 września w domu poszkodowanych, gdzie uczestnicy wypadku dochodzą do pełni zdrowia. Oprócz pieniędzy strażacy przekazali dwojgu dzieci „misie ratownisie”. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wdzięczna za wsparcie rodzina zadeklarowała, że chętnie odwiedzi średzką komendę PSP.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.