Trzy auta zderzyły się na "jedenastce". Trzy auta zderzyły się na "jedenastce". fot. PSP Środa

Trzy auta na "jedenastce"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w ubiegłym tygodniu na granicy powiatów średzkiego i poznańskiego.

W środę 25 lipca o godz. 9:12 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu trzech pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 11 na wysokości miejscowości Trzebisławki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia mundurowi zastali pojazdy znajdujące się w pozycji na kołach na pasie ruchu w stronę Poznania. Uczestnikami zdarzenia zaopiekował się personel przybyłego zespołu ratownictwa medycznego. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie wymagał hospitalizacji.
Ruch na krajowej „jedenastce” był zablokowany, co powodowało spore utrudnienia dla kierowców. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach. Po wykonaniu czynności operacyjnych przez funkcjonariuszy policji usunięto też pozostałości powypadkowe z drogi. W działaniach trwających ponad półtorej godziny wspólnie udział brały zastępy: OSP Kórnik, OSP Koszuty, JRG Środa, policja i pogotowie.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.