Spotkanie z wędkarzami było także okazją do przekonania się jak duże okazy ryb pływają w średzkim jeziorze. Spotkanie z wędkarzami było także okazją do przekonania się jak duże okazy ryb pływają w średzkim jeziorze. KPP Środa

Kontrolowali wędkarzy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wakacje to czas, kiedy prowadzonych jest najwięcej kontroli terenów przywodnych. W ostatnich dniach policjanci wraz z przedstawicielami Społecznej Straży Rybackiej sprawdzali wędkarzy pod kątem posiadanych uprawnień do amatorskiego połowu ryb.

Dzielnicowi ze średzkiej komendy policji systematycznie kontrolują tereny przy wodach. 12 lipca br. st. sierż. Fabian Grządzielewski wspólnie z przedstawicielami Społecznej Straży Rybackiej przeprowadził kontrolę osób wędkujących przy średzkim zalewie. Podczas sprawdzania okazało się, że amatorów łowienia ryb nie brakuje. Nie brakowało także dużych okazów ryb złowionych w średzkim jeziorze.
Funkcjonariusze kontrolowali przede wszystkim wymagane przepisami uprawnienia do prowadzenia amatorskiego połowu ryb. I tu, jak wskazuje dzielnicowy tego rejonu miasta, wszystko było w najlepszym porządku. Funkcjonariusze przy okazji spotkań z wędkarzami przypominali również o najważniejszych zasadach zachowania bezpieczeństwa nad wodą.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
Ś21 - Koparka Kołowa