Po raz kolejny "Tygrysy" z Zaniemyśla zdobyły dużą ilość medali.  Po raz kolejny "Tygrysy" z Zaniemyśla zdobyły dużą ilość medali.

Tygrys z workiem medali

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Mosinie odbył się Turniej Młodych talentów karate „Dynamic Cup”. Rywalizowało ze sobą 380 zawodników, w tym reprezentanci klubu Tiger Zaniemyśl.

Klub z Zaniemyśla reprezentowało 21 zawodników, którzy jak zawsze pokazali się z najlepszej strony.
W konkurencji kihon drugie miejsca zajęli Jakub Konopiński i Gabriela Richter, a trzecie – Jan Kośmider i Olivier Dayton. W konkurencji kata pierwsze miejsca wywalczyli Aiden Dayton, Piotr Chmiel, Piotr Lewandowski i Jakub Kośmider, drugie miejsca zajęli Michał Skrobich, Jan Chmiel, Stanisław Kośmider i Dominika Kawicka, a trzecie – Oliwia Piotr, Oliwia Konopińska, Maksymilian Piotr i Bartłomiej Neisch, Weronika Kawicka i Łucja Gomułkiewicz. W kumite pierwsze miejsca zdobyły Dominika Kawicka i Weronika Kawicka, a drugie – Weronika Glapińska, Aida Konecka i Łucja Gomułkiewicz.
Jedyny medal w konkurencji drużynowej (ale za to złoty) powędrował do Weroniki Kawickiej, Dominiki Kawickiej i Łucji Gomułkiewicz. Wygrały one konkurencję kata.

Patryk

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.