OSP Zaniemyśl jest bogatsza o nowy sprzęt i wyremontowaną remizę. OSP Zaniemyśl jest bogatsza o nowy sprzęt i wyremontowaną remizę.

Prezenty dla OSP Zaniemyśl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Świąteczny klimat i radość z prezentów strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaniemyślu mogli poczuć już na dwa dni przed kolacją wigilijną. Wszystko to za sprawą nowego sprzętu i wyremontowanej remizy.

Podczas uroczystości prowadzący podziękował wszystkim podmiotom, dzięki którym w OSP Zaniemyśl pojawił się nowy sprzęt hydrauliczny firmy Holmatro o wartości przekraczającej 80 tys złotych. Nie był to jednak jedyny podarunek. Strażacy otrzymali także defibrylator AED oraz wyremontowaną remizę. Prowadzący uroczystość naczelnik zaniemyskiej OSP Michał Kirschke podkreślił, że mimo trwających wiele tygodni remontów jednostka cały czas funkcjonowała, a druhowie wyjeżdżali w tym czasie do zdarzeń ponad 50 razy. Obecni na uroczystości Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Jarosław Kuderczak oraz Starosta Średzki Marcin Bednarz zgodnie podkreślili, że warto inwestować pieniądze w OSP.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.