Zaniemyśl: "Paczka Bożonarodzeniowa" i "Aniołek" dla potrzebujących Fot. Pixabay

Zaniemyśl: "Paczka Bożonarodzeniowa" i "Aniołek" dla potrzebujących

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Parafialny Zespół Caritas w Zaniemyślu organizuje akcję „Aniołek”, polegającą na przygotowaniu paczki odzieżowej dla konkretnego dziecka z rodzin potrzebujących, a także "Paczkę Bożonarodzeniową" dla rodzin potrzebujących, osób starszych i samotnych.

Z choinki przy ołtarzy należy zabrać aniołka, w którym podane są dane dziecka, któremu chcemy sprawić radość w święta. Przygotowywane paczki można przynosić do biura parafialnego w środy w godz. od 9:00 do 12:00 i od 15:00 od 17:00 oraz w piątki między 15:00 a 17:00.

Organizowana jest również akcja „Paczka Bożonarodzeniowa” dla osób, które chcą pomóc rodzinom potrzebującym, starszym i samotnym. Napełnione paczki zbierane będą w sobotę, 14 grudnia w godz. 10:00-12:00 i 14:00-16:00 w salce na parterze przy kościele Matki Bożej w Zaniemyślu. Więcej informacji pod numerem telefonu 61 285 70 27 oraz 61 285 71 56.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.