Zaniemyśl: Trzy osoby ranne w czołowym zderzeniu Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej

Zaniemyśl: Trzy osoby ranne w czołowym zderzeniu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na drodze wojewódzkiej nr 432 pomiędzy Środą a Zaniemyślem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku trzy osoby zostały ranne.

Do zderzenia fiata stilo i skody octavia doszło ok. godz. 6:30, w rejonie Hubów, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 432 Środa-Śrem i drogi lokalnej Śnieciska-Brzostek.

– Kierowca fiata, który wyprzedzał lub omijał ciągnik rolniczy doprowadził do czołowego zdarzenia ze skodą, należącą do wojska. Ustalamy jeszcze dokładne przyczyny zdarzenia – powiedział asp. sztab. Michał Szymurski, rzecznik średzkiej policji. Wśród rannych jest żołnierz, który kierował należącą do armii skodą octavia. Życie poszkodowanych nie jest zagrożone.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.