Na spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską przyszły głównie panie Na spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską przyszły głównie panie Fot. Biblioteka Publiczna w Zaniemyślu

Zaniemyśl: Dilerka Emocji w bibliotece

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zaniemyskiej bibliotece ze swoimi czytelnikami spotkała się Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka 38 powieści i antologii, stanowiących połączenie gatunkowe romansu, dramatu i sensacji, przez czytelników zwana jest „Dilerką Emocji”.

Podczas spotkania pisarka podzieliła się wrażeniami z pisania debiutu literackiego pt. „Bez przebaczenia”.

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest członkinią Stowarzyszenia Autorów Polskich i Kapituły Literackiego Debiutu Roku. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki finansowanego ze środków Instytutu Książki.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.