Zaniemyśl: Robotyka i teatr w GOK-u Fot. mat.org.

Zaniemyśl: Robotyka i teatr w GOK-u

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zaniemyski Gminny Ośrodek Kultury w przyszły weekend organizuje drzwi otwarte, podczas których zaprezentowane zostaną nowe propozycje zajęć dla dzieci i młodzieży. Wśród nich znalazła się robotyka z programowaniem oraz warsztaty teatralne.

– W tym roku będziemy kontynuować dotychczasowe zajęcia takie jak sekcję wokalistyki oraz gminne koło śpiewacze – Zespół folklorystyczny „Lutnia”. Ponadto poszerzyliśmy wachlarz o robotykę w dwóch grupach – dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-11 lat. Będą również zajęcia programowania. Nowością będą również warsztaty teatralne, które prowadzić będzie Anna Langner, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu – zapowiada Bartosz Godziewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu.

GOK zaprasza na drzwi otwarte, które odbędą się w dniach 18 i 19 października. W przyszły piątek będzie można zobaczyć na czym będą polegać zajęcia robotyki. O godz. 16 zaplanowano zajęcia dla grupy młodszej (6-8 lat), o 17:00 dla grupy starszej (9-11 lat), a o godz. 18:00 rozpocznie się programowanie (9-12 lat). Z kolei w sobotę, 19 października najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w warsztatach teatralnych – o godz. 12 dla dzieci, a na 14:00 zaproszona jest młodzież. Udział w zajęciach podczas drzwi otwartych będzie bezpłatny, nie są wymagane zapisy.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.