Zaniemyśl: Program współpracy z organizacjami Fot. Janusz Ludwiczak

Zaniemyśl: Program współpracy z organizacjami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Zaniemyśl prowadzi konsultacje społeczne ws. Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na 2020 rok.

Konsultacje prowadzone są z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Zaniemyśl z października 2010 r. podmioty te mogą składać uwagi, opinie i
propozycje zmian dotyczące projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych i prowadzących działalność pożytku publicznego mogą składać wnioski w formie pisemnej do 7 października pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Zaniemyśl, ul. Średzka 9, 63-020 Zaniemyśl lub złożyć je
osobiście w sekretariacie placówki. Formularze są dostępne na stronie www.zaniemysl.pl.

– W wyniku konsultacji zostanie opracowany projekt Rocznego programu współpracy Gminy Zaniemyśl z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na 2020 r., w którym zostaną wskazane formy i cele współpracy, zakresy zadań oraz kwoty, jakie gmina planuje przeznaczyć na wsparcie zadań publicznych w określonych sferach – podsumowuje Krzysztof Urbas, wójt Gminy Zaniemyśl.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.