Zaniemyśl: Za ponad 243 tys. zł wybudują Leśną Fot. Google Street View

Zaniemyśl: Za ponad 243 tys. zł wybudują Leśną

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ulicy Leśnej w Zaniemyślu. Inwestycja, która będzie kosztować 243 038,66 zł ma być gotowa do końca listopada.

Zamówienie obejmuje budowę nawierzchni drogi, stanowiącej ciąg pieszo-jezdni z kostki betonowej bezfazowej, budowę systemu odwodnienia ulicy wraz z wylotem kanału deszczowego do gruntu. Inwestycja obejmie utwardzenie ulicy Leśnej o łącznej długości 125 mb.

Do przetargu stanęło siedmiu wykonawców. Najdroższa oferta opiewała na kwotę 481 498,30 zł. Inwestycję, za kwotę 243 038,66 zł zrealizuje Zakład Drogowo-Transportowy Sławomir Begier z Nekli. Wyłoniony w przetargu wykonawca na zrealizowanie inwestycji będzie miał czas do końca listopada.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.