Zaniemyśl: W Śnieciskach podziękują za plony Fot. Parafia w Śnieciskach / archiwum

Zaniemyśl: W Śnieciskach podziękują za plony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś za plony podziękują mieszkańcy Śniecisk. Dożynki rozpoczną się o godz. 15:45 korowodem, który przejdzie do kościoła św. Marcina.

Po nabożeństwie ok. godz. 17 odbędą się obrzędy w parku, po których wystąpi zespół śpiewaczy „Lutnia”. Na zakończenie od godz. 18:40 zaplanowano zabawę w parku z DJ Swaisonem. W programie również domowe wypieki, jadło z grilla, dmuchane zamki i animacje dla dzieci. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Szkoły Podstawowej w Śnieciskach.

Aktualizacja: Jak poinformowali nas organizatorzy z powodu złych warunków atmosferycznych dożynki w Śnieciskach zostały przesunięte na przyszłą sobotę.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.