Podczas wydarzenia podarunkami obdarowano blisko 200 dzieci. facebook.com/czerwonelwy Podczas wydarzenia podarunkami obdarowano blisko 200 dzieci. facebook.com/czerwonelwy

Szczodrzy MotoMikołajowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konwój św. Mikołaja, który na początku grudnia przemierzył ulice zaniemyskiej gminy, upłynął w rytmie utworów świątecznych i… rockowych. Wydarzenie odbyło się po raz pierwszy, ale sądząc po zainteresowaniu – najpewniej nie ostatni.

Wydarzenie zorganizowane przez zaniemyską Grupę Motocyklową „Czerwone Lwy” odbyło się w pierwszą grudniową niedzielę. Choć swój początek i koniec miało w Zaniemyślu, to w międzyczasie objęło zasięgiem spory obszar gminy. Na trasie I Konwoju św. Mikołaja, znalazły się Łękno, Polwica, Śnieciska, Brzostek, Czarnotki, Lubonieczek, Majdany i Zwola. Po przebyciu trasy i dotarciu na jej stację końcową (parking przy kościele św. Wawrzyńca) motocyklowi Mikołajowie wraz ze Śnieżynką obdarowali świątecznymi paczkami oraz odblaskami na tornister blisko dwieście dzieci, a ponadto częstowali ich darmową watą cukrową. Do rąk nieco starszych osób, które przybyły na finał akcji, zamiast słodyczy czekały kalendarze Czerwonych Lwów na 2018rok.

Patryk

Pasjonat muzyki rockowej oraz grafiki komputerowej. Człowiek wielu pasji i zamiłowań. Nie znosi nudy, ciągle musi coś tworzyć.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.