Wydrukuj tę stronę

Zaniemyśl: Wanda i Banda oraz Two Boys na święto chleba

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą niedzielę w amfiteatrze przy plaży miejskim nad Jeziorem Raczyńskim odbędą się gminno-parafialne dożynki i święto chleba.

Dożynki rozpoczną się o godz. 15:00 mszą świętą w kościele Św. Wawrzyńca, podczas której rolnicy podziękują za tegoroczne plony. Po nabożeństwie przejdzie do amfiteatru korowód dożynkowy.

Ok. godz. 16:20 Zespół Pieśni i Tańca Chludowianie przygotuje tradycyjny obrzęd dożynkowy, po którym na scenie odbędzie się koncert „ABBA Międzypokoleniowo” w wykonaniu Lutnia & Sweet Beats. Gwiazdą dożynek będzie Wanda i Banda, którzy wystąpią o godz. 18:00. Na zakończenie o godz. 19:00 zagrają Two Boys.

►CZYTAJ TAKŻE: „Plon, niesiemy plon” - gdzie i kiedy odbędą się dożynki?

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl