×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Dzieci doskonale bawiły się podczas warsztatów językowych. Dzieci doskonale bawiły się podczas warsztatów językowych. Gryfindoor Centrum Językowe

Zaniemyśl: Warsztaty w szkole językowej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od 1 lipca w Zaniemyślu trwały warsztaty letnie dla dzieci zorganizowane przez Gryfindoor Centrum Językowe.

Pierwszy tydzień to warsztaty kreatywne. Tutaj dzieci samodzielnie wykonały niepowtarzalne prace. Powstały obrazy z koralików podczas warsztatu Koralikowe LOWE, Malowanie na porcelanie to kolorowe talarze, filiżanki i kubeczki. Na zajęciach Majster Klepka każdy wykonał zegar a na EKO warsztatach – las w słoiku. Dodatkowo w środę uczestnicy zamienili się w grupę detektywów i wyruszyli do Kórnika w poszukiwaniu Białej Damy. Drugi tydzień to warsztaty językowe i spotkania z gośćmi z różnych stron świata. Zaplanowano pięć spotkań, a zajęcia prowadzone są częściowo w języku angielskim.

Przystanek Afryka to spotkanie z Mobi z Zimbabwe i okazja by zagrać na autentycznych afrykański instrumentach. Przystanek Ameryka to podróż do Brazylii wraz z Julio i rozmowy o piłce nożnej, karnawale i nie tylko. W środę uczestnicy wspólnie przygotowali Kartofelsalad podczas wypadu do Niemiec. Kolejny dzień to Azja i wizyta przesympatycznej Hongting Xu z Chin a w piątek starcie Asterixa z Pinokiem czyli Francja kontra Włochy.

Każdy warsztat jest niecodzienną okazją, aby poznać kulturę, obyczaje i zabawy z różnych zakątków świata. Można zapisać się na jeden warsztat, dwa lub wszystkie! Kto się nie załapał na wspomniane zajęcia, będzie miał kolejną okazję podczas półkolonii w Środzie, które rozpoczynają się 6 sierpnia. Szczegóły na profilu facebookowym Gryfindoor Centrum Językowe.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.