Sekretarz gminy usłyszała wiele ciepłych słów odnośnie całej swojej pracy. Sekretarz gminy usłyszała wiele ciepłych słów odnośnie całej swojej pracy.

Wyrazy wdzięczności dla sekretarz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miniona sesja Rady Gminy Zaniemyśl przebiegła dość burzliwie. Uczestnicy bowiem nie zgadzali się odnośnie jednej z uchwał. Podczas posiedzenia pożegnano też Bożenę Jaszkiewicz, sekretarz gminy, która odeszła na emeryturę.

- Przepracowałam ponad 50 lat, w tym ponad 21 lat jako sekretarz gminy. Z końcem marca kończę aktywność zawodową. Dziękuję wójtowi Krzysztofowi Urbasowi za okres konstruktywnej pracy, opartej na zrozumieniu i zaufaniu. Dziękuję również poprzedniemu wójtowi Wojciechowi Nowakowi za pracę w latach 1997-2002. Praca pracownika samorządowego stanowiła trudną służbę, wymagająca wszechstronnej wiedzy i taktu. Był to dla mnie wielki zaszczyt – mówiła podczas sesji B. Jaszkiewicz.
Z dniem 1 kwietnia stanowisko sekretarza gminy obejmie Marta Tomys.
Podczas dalszych obrad samorządowców podzieliło głosowanie nad zmianami budżetowymi. Za wprowadzeniem projektu uchwały optował m.in. radny Tomasz Grabowski, tłumacząc że odrzucenie jej opóźni prowadzenie działań rekultywacyjnych na Jeziorze Raczyńskim w Zaniemyślu i może ograniczyć ich skuteczność. Przeciwko przyjęciu korekty zagłosowała ósemka radnych z komitetu Mieszkańcy Gminy Zaniemyśl.
Z informacji uzyskanych od wójta gminy Krzysztofa Urbasa wynika, że negocjacje z podmiotem wykonującym zadania oczyszczania zbiorników są już przeprowadzone i należy wprowadzić tylko poprawki do budżetu, aby wykonać zadanie.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.