Ulica Plażowa jeszcze poczeka na zwycięzcę przetargu. Ulica Plażowa jeszcze poczeka na zwycięzcę przetargu.

Unieważniono przetarg

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Urząd Gminy Zaniemyśl nie wyłonił zwycięzcy przetargu dotyczącego prac związanych z przebudową ul. Plażowej w Jeziorach Małych.

Do instytucji wpłynęło dziesięć ofert przetargowych, jednak najkorzystniejsza z nich, według zamawiającego, przekracza środki wygospodarowane na realizacje tego zadania. Decyzją samorządu konkurs zostanie wznowiony. Według naszych informacji kwota nie ulegnie zmianie i wynosić będzie 400 000 zł. Przypomnijmy, że w ramach przedsięwzięcia inwestor powinien wykonać na wskazanym odcinku budowę kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami i odprowadzeniem wód deszczowych i roztopowych do gruntu. Istotnym punktem budowy będzie utwardzenie nawierzchni gruntowej bezfazową kostką brukową, co z pewnością ułatwi ruch pojazdów po tym terenie. Wokół ulicy należy również dokonać wycinki drzew i krzewów wraz z karczowaniem pni. Przy ocenie propozycji brana pod uwagę będzie cena, okres gwarancji oraz zatrudnienie osób niepełnosprawnych na budowie.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.