Oświetlenie  ścieżki pozwoli rowerzystom na jazdę po zmroku. Oświetlenie ścieżki pozwoli rowerzystom na jazdę po zmroku.

Powstanie oświetlenie ścieżki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Urzędzie Gminy Zaniemyśl zapadła decyzja odnośnie wybrania wykonawcy stałego oświetlenie ścieżki i małej architektury. Zamówienie składało się z dwóch pakietów.

Pierwszy z nich dotyczył postawienia słupów oświetleniowych wraz z oprawami i z szafkami oraz poprowadzenia linii kablowej. Dalsza część przedsięwzięcia dotyczy zainstalowania w pobliżu urządzeń do ćwiczeń siłowych, ławek, koszy na śmieci i tablic informacyjnych. 

Najkorzystniejszą ofertę na pierwszy pakiet złożyła firma Energosieć S.C. Zakład Elektroinstalacyjny Piotr Grzegorski – Marek Wardeński z Pyzdr i to ona podejmie się wyzwania. Drugą cześć inwestycji wykona Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ewa Błaszczyk z Nowego Miasta nad Wartą. Całość według sporządzonych szacunków kosztować będzie ćwierć miliona. Zadanie zostanie dofinansowane z krajowych środków publicznych i środków z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pracę potrwają maksymalnie do połowy maja.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.