Dzieci spędziły bardzo przyjemny dzień. Dzieci spędziły bardzo przyjemny dzień. SP w Śnieciskach

Zamienili się w krasnoludki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W środę 6 lutego zerówkowicze ze Szkoły Podstawowej w Śnieciskach za sprawą wychowawczyni D. Białkowskiej przeniosły się po raz kolejny na jeden dzień do świata baśni i bajek.

Tym razem wybór padł na krainę krasnoludków. Dzieciaki ochoczo przywdziały spiczaste kolorowe czapki i zamieniły się w krasnali. Jak wiemy, sympatyczne stwory lubią wszystkim pomagać i są bardzo pracowite. Podopieczni odwiedzili kucharki w stołówce, aby pomóc w przygotowaniu smakowitych posiłków. Później wychowankowie z ciekawością wsłuchiwali się w opowieści bibliotekarki na temat zasad korzystania z biblioteki. Nie brakowało wspólnych zabaw, wygłupów, gier i tańców. Dzień upływał w radosnej atmosferze, jaką zapewniły całodniowe atrakcje. Tak duża dawka emocji sprawiła, że zmęczone krasnoludki pod koniec przygody musiały udać się na zasłużony odpoczynek. Z pewnością takie bajkowe podróże będą się wszystkim zawsze podobać!

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.