Zawodniczki Tigera zaprezentowały się na Balu Sportu. Zawodniczki Tigera zaprezentowały się na Balu Sportu. KS Tiger Zaniemyśl

Bal sportowca owocny dla Tigera

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną sobotę 2 lutego w hali sportowej w Zaniemyślu odbył się Bal Sportowca, zorganizowany pod patronatem i przy udziale wójta i pracowników gminy Zaniemyśl.

Podczas tanecznej zabawy prowadzona była loteria fantowa. Dochód z niej dodatkowo zasilił szczytny cel, jaki przyświecał imprezie – zakup maty dla zaniemyskich karateków.

W zabawie wzięło udział ponad 100 par, a jej początek uświetnił pokaz zaniemyskich Tigerek, które przedstawiły krótko, na czym polegają trenowane przez nich sztuki walki. Dziewczęta zaprezentowały 4 rodzaje kata i 4 spontaniczne walki kumite. Po krótkiej przemowie wójta Krzysztofa Urbasa i trenerki KS Tiger, Moniki Mroczkowskiej-Mydlarz, rozpoczęła się impreza, która zaowocowała możliwością zakupu maty treningowej.

Zawodnicy KS Tiger wraz z trenerką dziękują wszystkim za czas i zaangażowanie w przygotowanie i oprawę tegorocznego balu, a także uczestnikom zabawy, którzy dołożyli swoje cegiełki w rozwój klubu.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.