Jeden z Czerwonych Lwów na trasie Transfogarskiej w Rumunii. Jeden z Czerwonych Lwów na trasie Transfogarskiej w Rumunii. fot. Fb/Czerwone Lwy

Festiwale i Bałkany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czerwone Lwy nie pozwalają, by na ich dwukołowcach osiadł kurz. W ostatnich tygodniach zaniemyscy motocykliści przemierzyli Bałkany, a także zameldowali się na dwóch kultowych imprezach: Piknik Country & Folk oraz Pol’and’Rock Festival.

Artur, jeden z członków Czerwonych Lwów, na motocyklowe tournée po Bałkanach wyruszył w połowie lipca. W sumie wraz z towarzyszami wyprawy przebył dystans 4,5 tys. km: począwszy od Rumunii i trasy Transfogarskiej, przez Czarnogórę i Zatokę Kotorską, po Bośnię i Hercegowinę i zjawiskowy Mostar, miejsce krwawych walk w okresie rozpadu Jugosławii.
Inni członkowie grupy skupili się na Polsce, a konkretnie – polskich festiwalach o międzynarodowej marce. Pod koniec lipca zameldowali się w Mrągowie, gdzie od początku lat 80. odbywa się Piknik Country & Folk. Kilka dni później obrali kierunek zachodni, tj. Kostrzyn nad Odrą, gdzie trwał Pol’and’Rock Festival, w poprzednich latach funkcjonujący jako Przystanek Woodstock.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.