Jeden z Czerwonych Lwów na trasie Transfogarskiej w Rumunii. Jeden z Czerwonych Lwów na trasie Transfogarskiej w Rumunii. fot. Fb/Czerwone Lwy

Festiwale i Bałkany

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czerwone Lwy nie pozwalają, by na ich dwukołowcach osiadł kurz. W ostatnich tygodniach zaniemyscy motocykliści przemierzyli Bałkany, a także zameldowali się na dwóch kultowych imprezach: Piknik Country & Folk oraz Pol’and’Rock Festival.

Artur, jeden z członków Czerwonych Lwów, na motocyklowe tournée po Bałkanach wyruszył w połowie lipca. W sumie wraz z towarzyszami wyprawy przebył dystans 4,5 tys. km: począwszy od Rumunii i trasy Transfogarskiej, przez Czarnogórę i Zatokę Kotorską, po Bośnię i Hercegowinę i zjawiskowy Mostar, miejsce krwawych walk w okresie rozpadu Jugosławii.
Inni członkowie grupy skupili się na Polsce, a konkretnie – polskich festiwalach o międzynarodowej marce. Pod koniec lipca zameldowali się w Mrągowie, gdzie od początku lat 80. odbywa się Piknik Country & Folk. Kilka dni później obrali kierunek zachodni, tj. Kostrzyn nad Odrą, gdzie trwał Pol’and’Rock Festival, w poprzednich latach funkcjonujący jako Przystanek Woodstock.

1 komentarz

  • Link do komentarza Jeffrey Jeffrey 10 styczeń 2019

    Internet search engine optimization, and this is frequently referred to as
    SEO, is the process of rising the amount and high quality of traffic produced into a website or other Web established property in search motors' natural/organic ranking outcomes for particular words referred to keywords.

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.