Podczas półkolonii dzieci miały okazję „spotkać” Statuę Wolności. Podczas półkolonii dzieci miały okazję „spotkać” Statuę Wolności.

Ucząc języka i zwyczajów

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na nauce języka oraz poznawaniu kultury i zwyczajów anglojęzycznych krajów upływają najmłodszym półkolonie z Gryfindoor Centrum Językowym.

Podczas półkolonii, które w ubiegłym tygodniu odbywały się w hotelu „Belfer” w Zwoli, uczestnicy każdego dnia „zwiedzali” inny kraj anglojęzyczny: Wielką Brytanię, Irlandię, USA, Kanadę i Australię. Podczas warsztatów tematycznych dzieci ręcznie zdobiły filiżanki, by wypić „english tea”, tworzyły torby na zakupy na 5th Avenue, oswoiły irlandzkiego skrzata, a także wykonały decoupage z kanadyjskim liściem klonowym. Dzięki gościom specjalnym miały okazję m.in. usłyszeć na żywo grę na dudach czy zobaczyć szkocki kilt.
Następne dwa turnusy półkolonii z Gryfindoor Centrum Językowym odbędą się w Środzie w terminach 30.07-03.08 oraz 06.08-10.08. Turnus „Holidays in USA” poświęcony zostanie świętom charakterystycznym dla Stanów Zjednoczonych. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 506 146 196 oraz pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szymon

Dziennikarz z wykształcenia i z zawodu. W GPŚ odpowiada przede wszystkim za sport, ale udziela się także w innych działach. W polu jego zainteresowań znajdują się również muzyka, literatura i historia. 

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – s.hamela@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.