Na scenie nowomiejskiego GOKu dzieci zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności. Na scenie nowomiejskiego GOKu dzieci zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności.

Mali aktorzy, wysoki poziom

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu nowomiejski GOK przeżył oblężenie aktorów. Na scenie pojawiło się wielu młodych artystów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na XVII Przeglądzie Teatrów Dziecięcych.

Jako pierwsi na scenie pojawili się młodzi aktorzy z ZS Nowe Miasto, którzy zaprezentowali spektakl zatytułowany „Królewna Śnieżka”. Później SP ze Słupi Wielkiej wystąpiła ze „Smokiem Wawelskim”, Przedszkole „Stokrotka” w Nowym Mieście wystawiło przepięknego „Czerwonego Kapturka”, SP w Boguszynie zaprezentowała sztukę „Jest taki kwiat”, a SP z Murzynowa Leśnego zaprosiła na „Na jagody”. W wykonaniu przedszkolaków z Klęki można było obejrzeć musical pod tytułem „Zabawki”, natomiast przepiękna luksemburska baśń „Połowa nagrody” zaprezentowana została przez dzieci z 2 klasy SP w Klęce, a przegląd zakończył teatr ze SP3 w Środzie z przedstawieniem „Siemiramida”. Warto dodać, że podczas tegorocznego przeglądu wszystkie dzieci zajęły pierwsze miejsca. ZS w Klęce.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.