Uczestniczki spotkania w bibliotece. Fot. BP Nowe Miasto Uczestniczki spotkania w bibliotece. Fot. BP Nowe Miasto

Kolejne spotkanie z kartkami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Bibliotece Publicznej Gminy Nowe Miasto cały czas trwają spotkania, na których uczestnicy rozmaitymi technikami przygotowują kartki świąteczne.

Do jednego ze spotkań doszło na końcu listopada. Rozpoczęło się ono, już tradycyjnie, od wspólnej kawy i degustacji domowego ciasta. Niektóre z pań dopiero rozpoczęły swoją pracę na kartkami świątecznymi, inne poświęciły czas na wykończenie rozpoczętych wcześniej prac.
Natomiast 5 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie z seniorami w bibliotece w tym roku. Upłynęło ono oczywiście pod znakiem świątecznych kartek. Zanim jednak przystąpiono do pracy prowadząca spotkanie powiedziała kilka słów na temat historii kartek świątecznych. Później rozdała uczestnikom zestawy, z których można było wyczarować swoje kartki. Jak mówiły panie, wystarczy odrobina kreatywności, a prace same powstaną. Małe dzieła sztuki zostały wykonane na bazie starych, przechowywanych w domach kartek świątecznych. BP Gminy Nowe Miasto.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.