Do Hermanowa zjechało ponad 70 aut. Do Hermanowa zjechało ponad 70 aut.

Gratka dla miłośników dwuśladów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Folwark Konny Harmanów to miejsce niedaleko Nowego Miasta, kojarzące się głównie z jeździectwem, pięknymi widokami i pyszną kuchnią. W ten weekend zasłynęło jednak z zupełnie innego powodu.

Wzorem ubiegłego roku 6-7 kwietnia odbyło się tam „Youngtimerowe rozpoczęcie sezonu 2019”. W związku z tym na centralnym placu w folwarku pojawili się właściciele klasyków i pojazdów starszych niż 25 lat, czyli od rocznika 1994, a wszystkie znajdowały się w stanie technicznym godnie reprezentującym lata swojej świetności.
Wśród ponad 70 aut podziwiać można było wszelkie marki od europejskich, poprzez dalekowschodnie, aż po amerykańskie. Do Hermanowa przyjechały nie tylko pojazdy cywilne, ale i użytkowe, m.in. takie jak pojazdy straży pożarnej sprzed lat, a także przedstawiciele jednośladów.
Przybyli na imprezę mieszkańcy mogli obejrzeć auta, zrobić sobie zdjęcie na ich tle, a nawet wsiąść za „kółko”. Wszystkiemu towarzyszyło piękne słońce i pachnące potrawy z grilla.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.