Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Przybyli z zainteresowaniem słuchali opowieści o przyrodzie. Przybyli z zainteresowaniem słuchali opowieści o przyrodzie.

Żabolog w bibliotece

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W nowomiejskiej bibliotece gościł dr Wacław Adamiak. Uczony przyjechał do Nowego Miasta by przedstawić swoją najnowszą książkę.

Dr Adamiak jest emerytem, którego kariera zawodowa od zawsze związana była ze szkolnictwem. Najpierw pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, potem w liceum, a w końcu został wykładowcą akademickim. Jak sam o sobie powiedział, żartobliwie nazywany był ?żabologiem?. Wszystko przez to, że specjalizacją doktora były płazy. Do nowomiejskiej biblioteki przyjechał ze swoją najnowszą książką pt. ?Przechadzki przyrodnicze?. Prelekcja połączona była z prezentacją multimedialną dotyczącą jednego z rozdziałów. Dr Adamiak opowiedział o idei powstania książki, a następnie skupił się na samej publikacji, podając wiele informacji i ciekawostek. Nie zdradzał jednak zbyt wiele szczegółów ze swojej książki, tak by zainteresowani mogli sami po nią sięgnąć. Pod koniec spotkania można było nabyć ją wraz z dedykacją i autografem autora

Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 14:48

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Warto obejrzeć