Jak co roku miłośnicy biegania spotkali się na ?Biegu jesieni?. Jak co roku miłośnicy biegania spotkali się na ?Biegu jesieni?.

Chodzili i biegali

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Początkowo organizatorzy nie byli przekonani, czy uda się przeprowadzić jedenastą edycję ?Biegu Jesieni? w Nowym Mieście. Wszystko to za sprawą niesprzyjających warunków pogodowych.

Na szczęście o godzinie startu zawodów niebo rozchmurzyło się, przestał padać deszcz i można było przeprowadzić rywalizację. Na starcie akcji ?Nasza gmina chodzi i biega? stanęło 25 osób, wśród których nie brakowało starszych, jak i młodszych biegaczy. Wszyscy startujący pokonali wyznaczony przez organizatorów 3,5-kilometrowy odcinek trasy. Dla wszystkich uczestników biegu przygotowano słodki poczęstunek oraz pyszny rosół zaserwowany przez ?Bar nad Wartą?. Medale i dyplomy najlepszym tego dnia biegaczom wręczyła wicedyrektor Zespołu Szkół w Nowym Mieście ? Lidia Janicka. Najszybszą biegaczką w kategorii dziewcząt była tego dnia Maja Garsztka, a w kategorii chłopców zwyciężył Rajan Kapturek. W rywalizacji kobiet wygrała Martyna Mencel, a w grupie mężczyzn ? Adam Kowalewski.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
Ś21 - Koparko-Ładowarka