Czy przedłużenie linii ciągłej i ustawienie znaków poprawi komfort kierowców? Czy przedłużenie linii ciągłej i ustawienie znaków poprawi komfort kierowców?

Niebezpieczne skrzyżowanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Podczas ostatniej sesji radny Artur Borkowski informował, że przy ulicy Akacjowej, na skrzyżowaniu Komorze ? Chocicza, fragment namalowanej linii ciągłej jest bardzo krótki, a co za tym idzie, krzyżówka jest niebezpieczna dla kierowców.

Radny prosił o złożenie do województwa wniosku o pomalowanie na dłuższym odcinku podwójnej linii ciągłej oraz postawienie po obu stronach znaków zakazujących wyprzedzanie. Radny Wincenty Pawełczyk informował, że zgłosi tę sprawę.
? Rzeczywiście, wyjazd od strony Komorzy jest niebezpieczny z powodu słabej widoczności. Wątpię jednak, czy namalowanie dłuższej linii ciągłej i postawienie znaków wiele zmieni. Przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo ruchliwy odcinek drogi, a kierowcy bardzo szybko się tutaj poruszają ? mówi nam jeden z mieszkańców gminy, dojeżdżający niemal codziennie na stację PKP w Chociczy. Przypomnijmy, że na tym fragmencie drogi biegnącej z Klęki do Chociczy wyremontowano niedawno nawierzchnię.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
Ś21 - Koparka