Uczestnicy eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnicy eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

O pożarze wiedzą wszystko

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dwa tygodnie temu odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nich udział 13 osób.

„Młodzież zapobiega pożarom” – pod takim hasłem rokrocznie odbywa się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. W sali Urzędu Gminy w Krzykosach miały miejsce eliminacje gminne, w których wzięło udział 13 osób reprezentujących 3 jednostki OSP z gminy. Eliminacje przebiegały z podziałem na trzy kategorie wiekowe. W grupie uczniów szkół podstawowych wzięły udział dwie osoby z OSP Pięczkowo. Pierwsze miejsce zajął Miłosz Waśkowiak, a drugie Bartosz Matuszak. W kategorii gimnazjum wygrała Jagoda Poch z OSP Pięczkowo, a dalej Arkadiusz Zięty i Maciej Wałęsiak z jednostki z Krzykos. Czołówka uczniów szkół ponadgimnazjalnych również została zdominowana przez reprezentantów OSP Pięczkowo. Byli to kolejno: Katarzyna Poch, Mateusz Waśkowiak i Kamil Bartylak. Zwycięzcom wręczono nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Krzykosy.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
Ś21 - Koparko-Ładowarka