CUK

Sulęcinek: Bezpieczeństwo jest dla nich priorytetem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Sulęcinku siłownia zewnętrzna już wkrótce doczeka się ogrodzenia. Osoby korzystające z tego obiektu będą mogły czuć się bezpieczniej.

28 maja, tuż przed godziną 7:00, kierujący samochodem marki Renault Clio, będąc nietrzeźwym, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w urządzenie do ćwiczeń. Ze względu na wczesną porę i stan epidemii, na szczęście w tym miejscu nie było nikogo.

Od razu dało się słyszeć głosy nawołujące do ustawienia wzdłuż ul. Kopczynowskiej barierek ochronnych, aby w przyszłości nie dochodziło już w tym miejscu do podobnych zdarzeń. W ostatnią sobotę silna, choć bardzo nieliczna ekipa zebrała się tutaj, aby rozpocząć prace przy stawianiu ogrodzenia.

Jak pisze na swoim facebookowym profilu sołtys Mateusz Ciołek, prace będą trwały dłużej niż przewidywano, gdyż na tak liczne sołectwo tylko dwie osoby były w tym dniu chętne do pracy. Na szczęście było jeszcze dwóch panów spoza sołectwa. Efekty ich pracy już są widoczne.

Mariusz

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania dziennikarz wierzący w ideę darmowego dostępu do informacji, wolnych mediów i wolnego oprogramowania. Pasjonat technologii, ekologii i motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – redakcja@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Środa: Ewa Kusik wydała solową płytę
Koronawirus: Stan na dzień 3 lipca
Środa: Szymek przejdzie kolejną operację?
Koronawirus: Stan na dzień 2 lipca
Już w piątek egzotyczna impreza! Przywitaj wakacje z AD Project