Sala w Garbach na tegorocznych "dinozaurach" była wypełniona po brzegi. Sala w Garbach na tegorocznych "dinozaurach" była wypełniona po brzegi.

Tłumy na Dinozaurach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na XXVI edycji śpiewających po trzydziestce wystąpiło 27 wykonawców. W tym roku publiczność dopisała. Sala w Garbach była wypełniona po brzegi.

Tegoroczne występy „dinozaurów” odbyły się w ramach kolejnej, już XVI edycji śpiewających po trzydziestce. Na imprezie, przeprowadzonej w minioną sobotę 9 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Garbach, z polską piosenką wystąpiło 27 wykonawców. Wszystkim towarzyszył 6-osobowy zespół muzyków pod kierownictwem Bartka Kurzawy.
Całość była podzielona na trzy części. W pierwszej wystąpili: Alina Orzechowska („Po to jesteś na świecie”), Jacek Bogusławski („Wehikuł czasu”), Marzena Mikołajczyk („Kaczuszka i Mak”), Dariusz Kozak („Nie daj mi odejść”), Grażyna Kaźmierczak („Ballado, hej”), Rafał Szałapieta („Do kołyski”), Bernadetta Przybyłowicz („Ballada wagonowa”), Monika Gawrońska („Dwie bajki”) i Edward Kropaczewski („Miłość w Zakopanem”). Po krótkiej przerwie na scenę weszli: Michał Grochowski („Nie kochać w taką noc to grzech”), Przemysław Michalak („Takich już nie ma”), Anna Waligóra („Potęga miłości”), Małgorzata Gabała („Niech żyje bal”), Artur Stanisławski („Blask szminki”), Anna Becela („California Blue”), Jerzy Ruszczyński („Trzecia miłość – żagle”), Leszek Rybaczewski („Na co komu dziś”) i Magdalena Grzegorzewicz („Ale wkoło jest wesoło”). W ostatniej części spotkania zaprezentowali się natomiast: Barbara Andersz („Jak pięknie by mogło być”), Ewa Matuszak („Za każdy uśmiech twój”), Anna Kasprzak („Teksański”), Anna Danielewicz („Dopóki jesteś”), Wiesława Grzegorz („Małgośka”), Małgorzata Pankowska („Pogoda ducha”), Karolina Kraszkiewicz („Cykady na cykladach”), Beata Adamczak („Moje jedyne marzenie”) i Renata Niemier („Wszystko, czego dziś chcę”). Każdy wykonawca dostał pamiątkowy dyplom i aniołka. Impreza nie miała charakteru konkursu, organizatorzy podkreślali, że tutaj chodzi o dobrą zabawę. Spotkanie zwieńczyła piosenka „To już jest koniec” Elektrycznych Gitar, którą zaśpiewali wszyscy uczestnicy.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.