Uczestnicy imprezy integracyjnej na wspólnym zdjęciu. Uczestnicy imprezy integracyjnej na wspólnym zdjęciu. AA

Sulęcinek: Z sąsiadem za pan brat

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Mieszkańcy ul. Głównej, Tęczowej i Promiennej w Sulęcinku mieli okazję do lepszego poznania się na imprezie integracyjnej zorganizowanej przez państwa Błaszaków.

Ostatnimi czasy w Sulęcinku przybyło wielu nowych mieszkańców, co jest świetną okazją do zorganizowania wspólnej imprezy zapoznawczej. Na taki pomysł wpadli państwo Jadwiga i Andrzej Błaszakowie, którzy 15 sierpnia urządzili na terenie swojej posesji zabawę integracyjną. Uczestniczyli w niej mieszkańcy ulicy Głównej, Tęczowej i Promiennej.

Organizatorom chodziło głównie o to, żeby każdy mógł się ze sobą zapoznać, bo, jak podkreślali, z sąsiadem trzeba żyć jak z bratem. Konflikty nie są potrzebne i ważne jest to, żeby relacje międzysąsiedzkie były dobre. W integracji wzięło udział kilkadziesiąt osób. Było grillowanie, wspólne rozmowy i rodzinna atmosfera.

Czwartkowa impreza rozpoczęła pewną tradycję, bowiem państwo Błaszakowie mają w planach organizowanie takiego spotkania co roku – właśnie 15 sierpnia – tak, aby każdy zawczasu wpisał sobie to wydarzenie w kalendarz.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA