Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)
W trakcie imprezy przyjaciele Maciusia zbierali pieniądze na jego rehabilitację i leczenie. W trakcie imprezy przyjaciele Maciusia zbierali pieniądze na jego rehabilitację i leczenie.

Solec: Tłumy na klubowej imprezie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To już czwarty raz, kiedy boisko w Solcu stało się wielkim roztańczonym parkietem.Solec FestDens przyciągnął tłumy fanów muzyki klubowej.

Solec FestDens, czyli klubowe granie na boisku sportowym, odbył się w sobotę 3 sierpnia. Na scenie zaprezentowało się razem dziewięciu wykonawców. Imprezę rozpoczął gość z północy kraju – Pietrov. Później za konsolę weszli kolejno: Freak Soul / Mambix, MAJKS – rezydent imprez w Solcu oraz DJ Quiz, który zagrał set z płyt winylowych, przenosząc uczestników imprezy w lata 2000.

O 23:00 zaprezentował się DJ WAJS, który miał okazję grać na wielu festiwalach, w tym także na Sunrise Festival. O północy na scenę wszedł David Biller, który ma na koncie liczne występy na polskich festiwalach i rezydentury w klubach. Dalej zagrał DJ Driver, po nim DJ Johny, a imprezę tradycyjnie zamknął BEIER.

W trakcie wydarzenia zbierano pieniądze na rehabilitację I leczenie Macieja Ponickiego – małego mieszkańca gminy Krzykosy i podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. W ubiegłym roku udało się zebrać 1237,11 zł. W tym roku na rehabilitację Maciusia podczas imprezy Solec FestDens 2019 zebrano kwotę 3504,57 zł, 10 euro, 10 eurocentów, 20 lipa oraz kolekcjonerską monetę, którą przywiózł rowerem pewien starszy pan. Jest to moneta upamiętniająca III Papieską Pielgrzymkę Jana Pawła II do Polski (Gdańsk 1987).

Pieniądze ze zbiórki w całości zostaną wpłacone na konto Maciusia do Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" w Warszawie. Ogromne podziękowania należą się przyjaciołom Maciusia, którzy kwestowali, w tym harcerzom z Sulęcinka i Krzykos.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ