W okresie letnim szczególnie trzeba zadbać o bezpieczeństwo domu. W okresie letnim szczególnie trzeba zadbać o bezpieczeństwo domu. pixabay.pl

Okradli dom

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnich dniach kwietnia w Sulęcinku, pod nieobecność właścicieli, złodzieje włamali się do jednego z domów na ulicy Mostowej, a następnie dokonali kradzieży przedmiotów znajdujących się w środku.

Zdarzenie wzbudziło wiele niepokoju u mieszkańców miejscowości.
Najważniejsze na chwilę obecną dla służb porządkowych jest ustalenie osób, które mogą pomóc w ujęciu sprawców. Z posiadanych informacji wynika, że mogą to być dwaj mężczyźni w wieku około 30-35 lat z kilkudniowym zarostem, ubrani na ciemno, mający na głowie niebieskie czapki z daszkiem.
Należy pamiętać, że złodzieje, wybierając swój cel, przeważnie przez kilka dni obserwują go, sprawdzają okolice oraz, co najważniejsze, poznają zwyczaje domowników. Do tego celu wykorzystują samochody, które pojawiają się często pobliżu wybranej nieruchomości. Jeżeli ktokolwiek posiada wiedzę na temat osób, których zachowanie wskazywać by mogło na popełnienie kradzieży, powinien zgłosić się na najbliższy komisariat policji w celu złożenia stosownych zeznań.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA